Guestbook error

Phoca Guestbook - creating guestbooks in Joomla! CMS
ondrej.klucka.mk
Phoca Newbie
Phoca Newbie
Posts: 6
Joined: 24 Jan 2016, 17:19

Guestbook error

Post by ondrej.klucka.mk »

Ahoj Honzo,

prosím podívej se mi sem http://fotbal.raksice.cz/fan-zona/navstevni-kniha .. odkaz napsat novou zprávu. Hodí to tam chybu, je to chyba u mě někde v šabloně nebo to bude vývojářská chyba..?

Pod titulkem mi to vypíše " id="jform_guestbook_title" placeholder="Titulek (Vyžadováno)" value="" class="input-xlarge "/>

Díky za odpověď

Ondřej
User avatar
Jan
Phoca Hero
Phoca Hero
Posts: 47870
Joined: 10 Nov 2007, 18:23
Location: Czech Republic
Contact:

Re: Guestbook error

Post by Jan »

Ahoj, to spíš vypadá, jakoby nějaký systémový plugin měnil html, případně šablona :idea: - Když to otestuješ s jinou šablonou, dostaneš ten stejný problém? Jaká verze Phoca Guestbook to je?
If you find Phoca extensions useful, please support the project
ondrej.klucka.mk
Phoca Newbie
Phoca Newbie
Posts: 6
Joined: 24 Jan 2016, 17:19

Re: Guestbook error

Post by ondrej.klucka.mk »

Ahoj,

Zkoušel jsem to teď na šabloně protostar a děla to také. Viz. http://fotbal.raksice.cz/fan-zona/navst ... teStyle=15

Používám verzi 3.0.4

Tak to se budu muset podívat, který plugin by to mohl dělat.

Jen dodám, že šablona je originál zakoupena a nic nelegálního tam není, ze by tam byl třeba škodlivý kód.

Edit: Ted jsem ji aktualizoval na 3.0.5 ale dělá to pořád stejně.
Ondřej
ondrej.klucka.mk
Phoca Newbie
Phoca Newbie
Posts: 6
Joined: 24 Jan 2016, 17:19

Re: Guestbook error

Post by ondrej.klucka.mk »

Ahoj, když zakážeš pole titulek, chyba zmizí a jdou přidávat příspěvky. Zkoušel jsem vypnout pluginy, které jsem nainstaloval, ale nepomohlo to. Vymazal jsem i starou knihu a vytvořil novou, ale také nic.

Ještě se chci zeptat, když zasáhnu do kódu a přepisu si určíte styly podle šablony a ty vydáš aktualizaci, přepíše se mi moje úprava?

Díky za odpovědi

Ondřej
User avatar
Jan
Phoca Hero
Phoca Hero
Posts: 47870
Joined: 10 Nov 2007, 18:23
Location: Czech Republic
Contact:

Re: Guestbook error

Post by Jan »

Ahoj, záleží na tom, jestli jsou ty style součástí Phoca Guestbook, jestli ne, pak přepsány nebudou, proto je lepší dělat změny v šabloně a ne komponentě

Jinak, nejde o nějaký nelegální kód, ale dvě následující možnosti:

- šablona může přepisovat výstup komponenty, a je možný, že ji nějak přepisuje - tím, že vyzkoušíš jinou šablonu, případně dvě jiné, zjistíš, jestli to je tímto nebo ne
- systémový plugin - může být nainstalovaný nějaký systémový plugin, co upravuje výstup - těch možností je hodně a to může být taky příčina
If you find Phoca extensions useful, please support the project
Post Reply